Przegląd twórczości artystycznej

Wolontariusze angażowali się w przygotowania, a następnie w przebieg rokrocznie organizowanej przez Stowarzyszenie „Razem możemy wiele”, przy Zespole Szkół Specjalnych w Warcie imprezy jaką jest „Przegląd twórczości artystycznej”.

Już od dłuższego czasu pomagali w pracach nad upominkami -  kukiełkami „Kropelka” i dołożyli wszelkich starań, aby były one piękne i starannie wykonane. Również swoje talenty oraz chęć pomocy i integracji prezentowali podczas innych zadań.   Promowali  szkołę , malowali twarze uczestnikom imprezy, zajmowali się również kącikiem malarskim. Ponadto dwie uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Warcie, będące jednocześnie wolontariuszkami zaprezentowały publiczności swoje talenty na scenie: Monika Juszczak recytowała wiersz pt. „Wodne pytania”, a Anna Kowalkiewicz wykonała dwa utwory muzyczne Red Lips „Czarne i białe” oraz Jamal „Peron”. Obie wolontariuszki zostały nagrodzone upominkami oraz brawami. Natomiast cały zespół otrzymał podziękowania od organizatorów. Mamy nadzieję, że idea wolontariatu na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń naszej szkoły.

Galeria: klik