Biwak w Okręglicy - 2016

W dniach 10-12 czerwca odbył się piąty już z kolei biwak klasy I mundurowo-policyjnej w Okręglicy. 12-osobową grupą młodzieży opiekowali się: wychowawca klasy I Radosław Król, nauczyciel edukacji policyjnej Krzysztof Marciniak, wieloletni nauczyciel biologii w LO Warta Tomasz Domański oraz przewodniczący Rady Rodziców p. Józef Sobczak. Trzydniowy weekend w ośrodku w Okręglicy był wypełniony licznymi zajęciami, takimi jak strzelanie z różnych rodzajów broni, konkursy sportowe, bieg na orientację i zajęcia integracyjne. Najbardziej oryginalną konkurencją było pieczenie placków ziemniaczanych w wykonaniu każdej z 4-osobowych grup. W ogólnej punktacji zwyciężyła drużyna chłopców w składzie: Jakub Sobczak, Igor Niewiadomski, Krzysztof Dębiński i Bartosz Majchrzycki, którzy w nagrodę za zwycięstwo otrzymali pistolet pneumatyczny i lornetki. Pobyt w Okręglicy okazał się czasem spędzonym bardzo przyjemnie i pożytecznie. Co najważniejsze, dopisała również pogoda. Mamy nadzieję na podobny sukces w przyszłym roku!

Galeria: klik