Pokaz musztry w Zespole Szkół Katolickich w Sieradzu

W dniu święta narodowego 11 listopada grupa uczniów naszej szkoły z klas o profilu mundurowo-policyjnym uświetniła obchody Ogniska Patriotycznego w Zespole Szkół Katolickich w Sieradzu.
Nasi uczniowie zaprezentowali pokaz musztry i mieli możliwość spotkania z Posłem na Sejm RP - Panem Piotrem Polakiem.
Przed południem natomiast poczet sztandarowy ZSP Warta uczestniczył w uroczystej Mszy Św. w intencji ojczyzny, sprawowanej w kościele św. Mikołaja w Warcie.