Udział w konkursach przedmiotowych - 2017

W dniu 2 marca 2017r. trzy uczennice z klasy II A reprezentowały naszą szkołę w III edycji konkursu "Media interaktywne - nowe media". Organizatorem eliminacji była Społeczna Akademia Nauk.
Natomiast 7 marca 2017r. w VII edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej "Od zniewolenia do wolności" udział wzięły uczennice klasy II B, które wcześniej przebrnęły przez sito eliminacji wewnątrzszkolnych. Organizatorem konkursu powiatowego było Liceum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Sieradzu, zaś etap finałowy przebiegał w Teatrze Miejskim w Sieradzu.
Gratulujemy uczennicom udanego występu. Zachęcamy wszystkich, aby brali przykład z koleżanek i chętnie prezentowali swą wiedzę i umiejętności na konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Galeria: klik