Dzień Otwarty Szkoły 2017

W piątek 24 marca 2017r. obchodziliśmy Dzień Otwarty Szkoły. Naszą placówkę odwiedzili uczniowie klas III Publicznego Gimnazjum w Warcie. Po zapoznaniu z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2017/2018 gimnazjaliści uczestniczyli w pokazie sprzętu Grupy Ratownictwa Wodnego z Państwowej Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Sieradzu oraz pokazie udzielania pierwszej pomocy powypadkowej przygotowanym przez strażaków z OSP Warta. Gimnazjaliści mogli także uzyskać informację o naborze i pracy w policji od reprezentantek Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.

Natomiast kadeci klas mundurowych zaprezentowali musztrę oraz brawurowy pokaz technik samoobrony.

Następnie uczniowie mogli zwiedzić gmach szkoły i poznać specyfikę nauki na poszczególnych profilach, dzięki prezentacjom multimedialnym i praktycznym zajęciom, np. pobieranie odcisków linii papilarnych. Odbył się także konkurs strzelecki, którego zwycięzca otrzymał nagrodę. Dziękujemy przedstawicielom służb mundurowych oraz naszym uczniom za zaangażowanie i pomoc w organizacji uroczystości. Gimnazjalistów zapraszamy od września już w charakterze uczniów naszej szkoły.

Galeria: klik