Pożegnanie Maturzystów 2017

"WYKSZTAŁCENIE TO DOBRO, KTÓREGO NIKT NAS NIE POZBAWI"

W piątek 28 kwietnia po raz ostatni zabrzmiał szkolny dzwonek dla uczniów klas III. Uroczysty apel stał się okazją do podsumowania pracy w ciągu trzech lat nauki w liceum. Swą obecnością zaszczycili nas w tym szczególnym dniu: Starosta Powiatu Sieradzkiego - Mariusz Bądzior, Radny Powiatu Sieradzkiego - Tomasz Baliński, reprezentanci powiatowych służb mundurowych - 15 SBWD, policji, straży pożarnej, zakładu karnego. Obecny był także Przewodniczący Rady Rodziców przy ZSP Warta, reprezentantka Społecznej Akademii Nauk w Zduńskiej Woli oraz nauczyciele i pracownicy szkoły.

Początkowym elementem uroczystości była ceremonia przekazania sztandaru szkoły młodszemu rocznikowi. Następnie słowa gratulacji i życzenia absolwentom złożyli Dyrektor ZSP - Tadeusz Dolny oraz Starosta - Mariusz Bądzior.

Wyróżniono uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce. Nagrodę Starosty Powiatu Sieradzkiego otrzymała uczennica Ewa Stefańska z kl. III a, która uzyskała średnią ocen 5,0. Świadectwo z wyróżnieniem otrzymały również uczennice klasy III b – Weronika Wawrzyniak i Ewelina Olejnik.

Pamiątkowymi dyplomami uhonorowano także uczniów, którzy w trzyletnim cyklu nauki aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły, brali udział w akcjach wolontariatu oraz zawodach sportowych.

Za przekazaną wiedzę i wsparcie absolwenci podziękowali swym wychowawcom i całemu gronu pedagogicznemu.
Na koniec, aby pozostawić abiturientów w dobrym nastroju przed czekającymi ich egzaminami, uczniowie klas II zaprezentowali krótki program artystyczny.

Mamy nadzieję, że codzienny trud naszych uczniów i zdobyte umiejętności zaowocują sukcesem na egzaminie maturalnym. Pragniemy, abyście godnie reprezentowali naszą szkołę i powracali z sentymentem do lat tu spędzonych.

"Były stopnie, klasówki, był stres,
przyjemne przerwy i wielkie przyjaźnie.
Bo to zwykle w życiu tak jest,
że w swych paczkach czujemy się raźniej.
Czeka życie studenckie już Was,
pełne wyzwań i nowych wrażeń,
ale czasem powrócić czas
do swej klasy i do licealnych marzeń.

Chociaż to już było i nie wróci więcej,
i chodź tyle się zdarzyło, to do przodu
wciąż wyrywa głupie serce ..."

Powodzenia i samych 100% wyników na maturze !!!

Galeria: klik