Pierwszy dzień wiosny – Dzień Otwarty Szkoły

Dzień Wiosny

Pierwszy dzień wiosny już za nami. Obfitował on w wiele atrakcji. Dzięki pomocy żołnierzy z 15 SBWD i strażaków z KPP Straży Pożarnej w Sieradzu oraz OSP Proboszczowice mogliśmy zapoznać się z wojskowym sprzętem łączności i wyposażeniem żołnierzy.

 

 

 

 

 

 

Pierwszy dzień wiosny już za nami. Obfitował on w wiele atrakcji. Dzięki pomocy żołnierzy z 15 SBWD i strażaków z KPP Straży Pożarnej w Sieradzu oraz OSP Proboszczowice mogliśmy zapoznać się z wojskowym sprzętem łączności i wyposażeniem żołnierzy. Strażacy pokazali nam swoje wozy bojowe i ich wyposażenie. Spotkało to się z dużym zainteresowaniem naszych uczniów jak i naszych gości, którymi byli uczniowie i nauczyciele Publicznego Gimnazjum w Warcie. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w konkursie fryzur,  quizie wiedzy o szkole oraz  zorganizowanych przez strażaków zawodach sprawnościowych – strażackim torze przeszkód. Na zakończenie rozegrany został mecz siatkówki między drożynami liceum i gimnazjum.

A jak ten dzień wyglądał pokazują poniższe zdjęcia.

Dzień Wiosny

Dzień Wiosny

Dzień Wiosny

Dzień Wiosny

Dzień Wiosny

Dzień Wiosny

Dzień Wiosny

Dzień Wiosny

Dzień Wiosny