Konkurs Strzelecki 2017

W piątek 19 maja, 6-osobowa drużyna z naszej szkoły brała udział w kolejnej edycji zawodów Sprawni Jak Żołnierze, które odbyły sie w Radomsku. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IIA mundurowo-policyjnej: Kinga Bartczak, Justyna Antończak, Julia Dębicka, Igor Niewiadomski, Krzysztof Dębiński i Bartosz Majchrzycki. Opiekunem grupy był p.Radosław Król, a w przygotowaniu uczniów do zawodów czynnie pomagał p.Krzysztof Marciniak.

W silnej stawce konkurentów (ogółem wystartowało 17 zespołów chłopców i 15 drużyn dziewcząt z różnych szkół województwa łódzkiego), drużyna naszych chłopców zajęła 9 miejsce, co jak na debiut w tej imprezie należy uznać za niezły wynik. Nieco gorzej poszło niestety drużynie dziewcząt, na których formie i wyniku niekorzystnie odbiło się zmęczenie strasznym upałem w trakcie ostatniej konkurencji - biegu na orientację.

Wyjazd na zawody w Radomsku był ciekawym doświadczeniem. Nasza szkoła zaznaczyła swoją obecność i zdobyła praktykę w tego rodzaju imprezach, co - miejmy nadzieję - przyniesie lepsze rezultaty podczas następnej edycji tych zawodów w przyszłym roku.

Galeria: klik