Obóz w Okręglicy

 

W dniach 08 - 09 września odbył się szósty już z kolei biwak klasy mundurowo-policyjnej w Okręglicy. 9-osobową grupą młodzieży opiekowali się: wychowawca klasy II Ewelina Kaler, nauczyciel edukacji policyjnej Krzysztof Marciniak, wieloletni nauczyciel biologii w LO Warta Tomasz Domański, nauczyciel wychowania fizycznego Wiktor Kozuń oraz przewodniczący Rady Rodziców p. Józef Sobczak. Fachowych wskazówek dotyczących użycia broni udzielał instruktor strzelectwa sportowego p. Rafał Cierplikowski. Dwudniowy weekend w ośrodku w Okręglicy był wypełniony licznymi zajęciami, takimi jak strzelanie z broni pneumatycznej, konkursy sportowe, bieg na orientację i zajęcia integracyjne. W ogólnej punktacji zwyciężyła drużyna w składzie: Julia Sobczyk, Jakub Kołodziejczyk, Konrad Marciniak, którzy w nagrodę otrzymali pistolet pneumatyczny i lornetki. Pobyt w Okręglicy okazał się czasem spędzonym bardzo przyjemnie i pożytecznie. Co najważniejsze, dopisała również pogoda. Mamy nadzieję na podobny sukces w przyszłym roku!

Gleria: klik