Świąteczne spotkanie w ZSP w Warcie

"Ten szczególny dzień znów przyjdzie, niosąc ciepło w każdą sień. I nadejdzie noc pojednań; tylko jedna w całym roku taka noc..."

Tradycyjnie tuż przed Świętami Bożego Narodzenia społeczność naszej szkoły spotkała się na okolicznościowym przedstawieniu, którego reżyserem był w tym roku katecheta - o. Juliusz Chłanda. Ideą spektaklu było podkreślenie prawdziwych wartości, które dzisiejsze społeczeństwo odepchnęło na "boczne tory". Uczniowie wcielający się w role aktorów przypomnieli, iż w codziennej gonitwie życia nie liczą się jedynie kariera, pieniądze i dobra zabawa, ale najważniejsze są ludzkie uczucia, przyjaźń i rodzina.

Na koniec Pan Dyrektor złożył uczniom i gronu pedagogicznemu serdeczne życzenia zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2018.

Galeria: klik