Zwiedzanie Radia ŁÓDŹ

Dzięki uprzejmości Pana Adriana Krupy z sieradzkiej ekipy Radia Łódź nasi uczniowie mieli okazję odbyć niepowtarzalną wizytę w rozgłośni Radia Łódź przy ul. Narutowicza 130. Po redakcji oprowadzał nas Pan Adam Owczarek, któremu serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i wiele przekazanych ciekawostek. Uczniowie wraz z dyrektorem Tadeuszem Dolnym i p. Maciejem Gałką przypatrywali się realizacji programu informacyjnego nadawanego z nowoczesnego studia, zobaczyli "kawałek historii" w starych wnętrzach rozgłośni, a także zaobserwowali różnicę przy współczesnych produkcjach komputerowych a nagrywanych dawniej na taśmach. Sądzimy, że ten krótki pobyt w rozgłośni przyczyni się do dalszego rozwoju naszej skromnej redakcji szkolnego radiowęzła. Nasi szkolni redaktorzy mają teraz szerszą wiedzę i mają z kogo czerpać wzorce. Mamy nadzieję, że z entuzjazmem i energią przystąpią do realizacji kolejnych programów, które usłyszymy już po feriach.

Galeria: klik