Dzień Otwarty Szkoły 2018

W piątkowe przedpołudnie 23 marca 2018 r. gościliśmy gimnazjalistów w ramach Dnia Otwartego Szkoły. Zaprezentowano aktualną ofertę edukacyjną na nadchodzący rok szkolny oraz film dokumentujący działalność ZSP w Warcie w minionej dekadzie. Odbył się także pokaz samoobrony w wykonaniu uczniów klas mundurowo-policyjnych ze znacznym udziałem dziewcząt. Atrakcję stanowiła wizyta Rowerowego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, w którym czynnie angażują się dwaj uczniowie naszej szkoły - Marian Makota i Dawid Toboła. Grupa ROPR, którą reprezentowali Panowie Mateusz Dużyński i Michał Gołąb przedstawiła zasady udzielania pierwszej pomocy, a przy okazji szukała chętnych do zasilenia swoich szeregów. Gimnazjaliści zwiedzili szkołę oraz otrzymali ulotki reklamujące naszą placówkę. Wszystkich zapraszamy do wnikliwego zapoznania się z naszą ofertą i do nauki już od września.

Galeria: klik