Koniec roku szkolnego 2017/2018

Ostatni w tym roku szkolnym dzwonek zabrzmiał w piątek 22 czerwca, wzywając społeczność ZSP na uroczysty apel. Swą obecnością zaszczycili nas: Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Sieradzu Pan Józef Jura, Radny Powiatu Sieradzkiego Pan Tomasz Baliński oraz reprezentant 15 SBWD. W trakcie uroczystości nagrodzono uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen klasyfikacyjnych. Pamiątkowe dyplomy wręczono uczniom za szczególne zaangażowanie w życie szkoły, pomoc w organizacji imprez kulturalnych, udział w konkursach i wyjazdach promocyjnych. Uhonorowano uczniów za osiągnięcia sportowe i działalność na rzecz wolontariatu. Kadeci z klas mundurowych otrzymali kolejne stopnie awansu. Apel stał się okazją do pożegnania Pana Dyrektora Tadeusza Dolnego, który wraz z końcem roku szkolnego przechodzi na zasłużoną emeryturę. Na tę okoliczność młodzież przygotowała program artystyczny poprzedzony sentymentalną prezentacją zdjęć, dokumentującą pracę Dyrektora. Nie obyło się bez wzruszeń, bukietów kwiatów i ciepłych słów podziękowań. Następnie uczniowie udali się na ostatnie spotkanie z wychowawcami, gdzie otrzymali świadectwa, by z uśmiechem na twarzach rozpocząć upragnione wakacje.

Galeria: klik