Studniówka 2019

 

W sobotę 23 lutego, maturzyści naszej szkoły bawili się na balu studniówkowym, zorganizowanym w sali bankietowej "Arka" w Smaszkowie. Kilka minut po godzinie 19 odtańczono tradycyjnego poloneza w choreografii dyrektora Dominika Strumińskiego. Ten moment podziwiali także licznie przybyli rodzice. Na balu obecni byli nauczyciele, a organ prowadzący szkoły reprezentował Członek Zarządu Powiatu Sieradzkiego Tomasz Baliński, który podkreślał młodzieży, że: Studniówka to bal, który pamięta się do końca życia. Mimo że przez kilkadziesiąt kolejnych lat będziecie się bawić na wielu różnych imprezach, zabawa studniówkowa pozostanie w waszej pamięci już na zawsze. Podobnie jest ze szkołą, której absolwentami niedługo zostaniecie. Gdziekolwiek skierujecie swoje dalsze kroki, pamiętajcie, że wyszliście z Liceum Ogólnokształcącego im. Leona Kruczkowskiego w Warcie”.

 (zdjęcia: Tomasz Oszczęda - Starostwo Powiatowe w Sieradzu)