Stypendium premiera dla Dominiki Osiewały

Uczennica klasy II o profilu mundurowo-policyjnym Dominika Osiewała, która w minionym roku uzyskała najwyższą w szkole średnią ocen, znalazła się w prestiżowym gronie stypendystów Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Podczas uroczystej gali, jaka odbyła się w dniu 13 marca br. w Auli Czerwonej Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego, Dominika i inni laureaci z terenu województwa łódzkiego, otrzymali z rąk Wojewody Łódzkiego Zbigniewa Rau i Łódzkiego Kuratora Oświaty Grzegorza Wierzchowskiego, pamiątkowe dyplomy. Naszej uczennicy w trakcie gali towarzyszył dyrektor szkoły Dominik Strumiński.

Trzeba przyznać, iż oprócz wysokich wyników w nauce, Dominika Osiewała aktywnie włącza się w życie szkoły, reprezentuje nas w wielu konkursach, bierze udział w organizowanych uroczystościach i promocji szkoły.

Laureatce stypendium serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na ścieżkach edukacji.

Galeria: klik