Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W środę, 19 czerwca, miał miejsce apel kończący naukę w roku szkolnym 2018/19. Podczas uroczystości nagrodzono uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce. Nagrody rzeczowe i świadectwa z wyróżnieniem zdobyły uczennice klasy II: Dominika Osiewała - średnia 5,2; Dominika Więsyk i Natalia Morawka - średnia 4,8. Dyplomami uhonorowano uczniów, którzy wykazali się wysoką frekwencją, natomiast kadeci z profilu mundurowo-policyjnego otrzymali awanse na wyższe stopnie. Pan Tomasz Baliński - Członek Zarządu Powiatu Sieradzkiego złożył uczniom gratulacje i życzył udanych wakacji. Dyrektor szkoły Dominik Strumiński przypomniał uczniom o zasadach bezpiecznego wypoczynku podczas letnich miesięcy wolnych od nauki.