Konkurs o Żołnierzach Wyklętych

28 listopada 2013r. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych zorganizowanego przez Posła RP Pana Piotra Polaka.

Do finału międzypowiatowego zakwalifikowało się dwoje uczniów: Mateusz Wydrzyński i Maria Rosiak, która zajęła drugie miejsce. Na podium, jako trzeci, znalazł się jeszcze Piotr Świniarski. Dla tych trojga uczniów Pan Poseł ufundował nagrody książkowe, a wszyscy otrzymali gadżety sejmowe.
Miłą niespodziankę sprawili mi uczniowie świetnie przygotowani do lekcji WOS-u z udziałem Pana Posła, która odbyła się w tym samym dniu i wzięli w niej nie tylko uczestnicy konkursu, ale także uczniowie z innych klas. Dyskusja, która rozgorzała po zakończeniu konkursu napawa optymizmem, co do zaangażowania młodzieży i przyszłości naszego kraju.

 Gratulacje!

 

Więcej zdjęć w galerii.