Studniówka

Przez te trzy lata nasi uczniowie nie szczędzili wysiłków. Zdobywali wiedzę, a przynajmniej starali się. Pracowali na to aby osiągnąć wyznaczone cele. 18.01.2014r. pragneli jednak odłożyć na bok wszystkie troski i zmartwienia by ich udziałem stała się dobra zabawa.
W ,,Villi Feniks" o godz. 19:00 odbyła się tegoroczna studniówka naszych maturzystów. To pierwszy bal, który na zawsze pozostanie w ich pamięci i na pewno zapadł im głęboko w sercach. Przygotowanie studniówki wiązało się z ogromnym wysiłkiem rodziców maturzystów, a także samych uczniów i wychowawców. Uczyniono wszystko aby ta noc była wspaniała i jedyna w swoim rodzaju. I tak właśnie było! Maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi, grono pedagogiczne i zaproszeni goście bawili się wyśmienicie, a cała zabawa zakończyła się po godzinie 5:00.