Zakończenie roku klas III 2014

W piątek 25 kwietnia, w samo południe, pożegnaliśmy uroczystym apelem na sali gimnastycznej uczniów klas trzecich, kończących naukę w naszej szkole.

Pan dyrektor pożegnał absolwentów, życząc im sukcesów i mądrych wyborów w ich przyszłym życiu oraz powodzenia na maturze. Najlepsi z absolwentów  otrzymali nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem. Najlepsza czwórka z nich, ze średnią ocen powyżej 5, to Katarzyna Telega, Joanna Kowalczyk, Maria Pawicka i Katarzyna Nowakowska. Uroczystość uświetnili swoim przybyciem zaproszeni goście, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych. Dużego splendoru nadała uroczystości obecność sztandaru szkolnego, który został przekazany w ręce nowego pocztu sztandarowego. Uczniowie klas drugich pożegnali swoich starszych kolegów częścią artystyczną, w której znalazły się zarówno elementy wzruszające, jak i humorystyczne. Świadomość, że jest to prawdopodobnie ostatnie spotkanie w gronie klasowym, sprawiła, iż w oczach wielu trzecioklasistów pojawiły się łzy wzruszenia. Niespodzianką w trakcie uroczystości był występ nauczyciela WF, pana Wiktora Kozunia, który wykonał piosenkę akompaniując sobie na gitarze, co spotkało się z aplauzem ze strony wszystkich zgromadzonych osób. Była to z pewnością jedna z najbardziej udanych uroczystości szkolnych w ostatnich latach.

 

Galeria zdjęć