Zakończenie roku klas trzecich

 Nie wystarczy zdobywać mądrość, trzeba z niej jeszcze korzystać” - Cyceron

         W piątek 24 kwietnia 2015r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów klas III naszej szkoły. Tym samym zakończył się 3 letni etap edukacji ponadgimnazjalnej. Uroczystość poprzedziła msza św. w intencji absolwentów, sprawowana w klasztorze o.o. bernardynów.

Podczas apelu wręczono świadectwa ukończenia szkoły i nagrodzono uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią. W ich gronie znaleźli się: Maria Rosiak, Piotr Świniarski, Beata Krysztofowicz i Jakub Wałęsa.

Pamiątkowymi dyplomami uhonorowano także uczniów, którzy wykazali się 100% frekwencją, brali udział w konkursach przedmiotowych i aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły.

Pan Dyrektor Tadeusz Dolny pogratulował absolwentom i życzył sukcesów na egzaminie maturalnym. Do życzeń dołącza się grono pedagogiczne. Życzymy, aby zdobyta wiedza i umiejętności praktyczne dały pozytywne wyniki na maturze i pomogły w zdobyciu upragnionych indeksów. Zabierając ze sobą bagaż informacji i doświadczeń idźcie w dorosłe życie, mile wspominając lata spędzone w ZSP w Warcie.

Wszystkim tegorocznym absolwentom życzymy raz jeszcze pomyślnych wiatrów w Wasze życiowe żagle.