SPOTKANIE OPŁATKOWE

 

Oczekując radości Świąt Bożego Narodzenia społeczność naszej szkoły zgromadziła się na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym. W odświętnym nastroju uczennice klasy I B, przypomniały co jest istotą tych wyjątkowych dni.
Nasz katecheta - o. Cecylian, odczytał ewangelię o Narodzeniu Pańskim i podziękował uczniom za zaangażowanie w przygotowaniu świątecznych paczek dla dzieci z ubogich rodzin. Wspólnie zaśpiewaliśmy także znane polskie kolędy.
Spotkanie stało się również okazją do podzielenia się opłatkiem i złożenia życzeń.
Wszystkim nauczycielom, pracownikom, uczniom i ich rodzinom oraz sympatykom ZSP w Warcie życzymy zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2016 roku !Oczekując radości Świąt Bożego Narodzenia społeczność naszej szkoły zgromadziła się na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym. W odświętnym nastroju uczennice klasy I B, przypomniały co jest istotą tych wyjątkowych dni.
Nasz katecheta - o. Cecylian, odczytał ewangelię o Narodzeniu Pańskim i podziękował uczniom za zaangażowanie w przygotowaniu świątecznych paczek dla dzieci z ubogich rodzin. Wspólnie zaśpiewaliśmy także znane polskie kolędy.
Spotkanie stało się również okazją do podzielenia się opłatkiem i złożenia życzeń.
Wszystkim nauczycielom, pracownikom, uczniom i ich rodzinom oraz sympatykom ZSP w Warcie życzymy zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2016 roku !
"Są święta w naszym kalendarzu najdroższe i najbliższe,
bo wywołują falę marzeń najczulszych i najmilszych.
Ich dziwny czar ten klimat stwarza dla życia najważniejszy,
rozlewa się na ludzkich twarzach uśmiechem najpiękniejszym ..."

Trwając w oczekiwaniu na radosne Święta Bożego Narodzenia, społeczność naszej szkoły zgromadziła się jak co roku na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym.

W odświętnym nastroju uczennice klasy I B przypomniały co jest istotą tych szczególnych dni w kalendarzu.

Skoro święta są czasem rodzinnym to tworząc „rodzinę szkolną” zebraliśmy się by wspólnie śpiewać kolędy i wysłuchać okolicznościowego programu artystycznego.

Nasz katecheta – o. Cecylian odczytał Ewangelię o Narodzeniu Pańskim i podziękował uczniom za zaangażowanie w przygotowaniu świątecznych paczek dla dzieci z ubogich rodzin. Podkreślił, że jest to miły gest dzielenia się miłością, zwłaszcza w przeżywanym obecnie Roku Miłosierdzia.

Spotkanie stało się również okazją do podzielenia się opłatkiem i złożenia życzeń.

Wszystkim nauczycielom, pracownikom, uczniom i ich rodzicom oraz sympatykom ZSP w Warcie życzymy zdrowych, spokojnych, wesołych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2016 roku !!!

galeria: klik

Oczekując radości Świąt Bożego Narodzenia społeczność naszej szkoły zgromadziła się na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym. W odświętnym nastroju uczennice klasy I B, przypomniały co jest istotą tych wyjątkowych dni.
Nasz katecheta - o. Cecylian, odczytał ewangelię o Narodzeniu Pańskim i podziękował uczniom za zaangażowanie w przygotowaniu świątecznych paczek dla dzieci z ubogich rodzin. Wspólnie zaśpiewaliśmy także znane polskie kolędy.
Spotkanie stało się również okazją do podzielenia się opłatkiem i złożenia życzeń.
Wszystkim nauczycielom, pracownikom, uczniom i ich rodzinom oraz sympatykom ZSP w Warcie życzymy zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2016 roku !
Oczekując radości Świąt Bożego Narodzenia społeczność naszej szkoły zgromadziła się na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym. W odświętnym nastroju uczennice klasy I B, przypomniały co jest istotą tych wyjątkowych dni.
Nasz katecheta - o. Cecylian, odczytał ewangelię o Narodzeniu Pańskim i podziękował uczniom za zaangażowanie w przygotowaniu świątecznych paczek dla dzieci z ubogich rodzin. Wspólnie zaśpiewaliśmy także znane polskie kolędy.
Spotkanie stało się również okazją do podzielenia się opłatkiem i złożenia życzeń.
Wszystkim nauczycielom, pracownikom, uczniom i ich rodzinom oraz sympatykom ZSP w Warcie życzymy zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2016 roku !