Dzień Otwarty 2016

W dniu 18 marca 2016r. w ramach Dnia Otwartego gościliśmy w naszej szkole uczniów klas III Publicznego Gimnazjum w Warcie.

Wizyta gimnazjalistów stała się okazją do zaprezentowania oferty edukacyjnej ZSP na rok szkolny 2016/2017. Przedstawiono dotychczasowe profile kształcenia oraz zaproponowano dwa nowe kierunki: medyczno-kosmetyczny i turystyczno-sportowy.
Gimnazjaliści zwiedzili gmach szkoły i mogli podziwić pokaz musztry paradnej oraz samoobrony w wykonaniu uczniów klas mundurowo-policyjnych. Odbyły się także pokazowe lekcje chemii wraz z ciekawymi doświadczeniami oraz pedagogiki. Chętni uczniowie gimnazjum mogli uczestniczyć w konkursie strzelania.


             Dziękując gimnazjalistom za przybycie zachęcamy i zapraszamy do rozpoczęcia nauki w naszej szkole od września!!!


Galeria: klik