FESTYN ZDROWIA z okazji Dnia Dziecka w ZSS w Warcie

1 czerwca 2017r. w Zespole Szkół Specjalnych w Warcie z okazji Dnia Dziecka odbył się Festyn Zdrowia. Jak zawsze można było liczyć na Wolontariuszy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Warcie. Zaangażowali się w prace na stanowiskach, gdzie znajdował się m. in.  punkt medyczny, ze zdrową wodą, malowania twarzy i wysiewu „szczęśliwego” nasionka. Jedną z nowości tegorocznego Dnia Dziecka, jaka znalazła się w programie imprezy była nauka ZUMBY. To połączenie tańca i aerobiku cieszyło się ogromnym zainteresowaniem nie tylko uczestników, ale także organizatorów. Nasi Wolontariusze wzorowo wywiązali się z powierzonych im zadań, jednocześnie świetnie bawiąc się podczas nauki Zumby. ZSS w Warcie, jak zawsze podczas organizowania tego rodzaju imprez może liczyć na zaangażowanie i pomoc naszych Wolontariuszy.

Galeria: klik