Z andrzejkowymi wróżbami w Zespole Szkół Specjalnych w Warcie

 

W magicznych nastrojach i wspaniałych przebraniach Wolontariusze przybyli do uczniów w Zespole Szkół Specjalnych w Warcie.

30 listopada Wolontariusze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Warcie stali się wróżkami, które przepowiadały przyszłość. Każda miała swoje stanowisko z wróżbami w sali, która specjalnie na tę okazję stała się magicznym pokojem.

Aby tradycji stało się za dość Wolontariusze poprowadzili wróżby tj.: przekłuwanie serduszka z imionami sympatii, przepowiadanie przyszłości poprzez losowanie karteczek, tradycyjnie lano wosk, nie zabrakło też ustawiania bucików.

Po zakończeniu wróżb wszyscy uczestnicy zabawy andrzejkowej włączyli się do wspólnych gier i zabaw, które pozwoliły lepiej się poznać i miło spędzić wspólny czas.

Andrzejki zorganizowane przez naszych Wolontariuszy były miłym doświadczeniem dla wszystkich uczestników spotkania.

 

galeria: klik